steedcar

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego. Jeżeli poszukują Państwo samochodów do wynajęcia, to nasza wypożyczalnia spełni Wasze oczekiwania. W ofercie znajduje się szeroki wybór samochodów osobowych, dostawczych, minibusów, limuzyn i samochodów luksusowych. Specjalnie dla Państwa - najlepsza wypożyczalnia samochodów Warszawa.

kartony

Kartony

Stale rozszerzając ofertę, proponujemy Państwu szeroki asortyment produktów służących do pakowania i zabezpieczania towarów. Stawiamy sobie za cel zrealizowanie zamówienia niezwłocznie po jego otrzymaniu. Utrzymując odpowiednie stany magazynowe produktów standardowych, czas ich wysłania do Państwa zamyka się w 24 godzinach. Zespół efektywnych pracowników, znających świetnie nasze produkty, jest zawsze do Państwa dyspozycji by profesjonalną radą służyć Państwu przy doborze odpowiednich metod pakowania.

narty austria

Narty Paganella

Z satysfakcją prezentujemy tegoroczną ofertę zimowych wyjazdów narciarskich i snowboardowych. Stanowi ona rezultat naszej wytężonej i wielomiesięcznej pracy: wielu podróży, dziesiątek spotkań, setek maili i telefonów. Jak zawsze, kierowaliśmy się naszą główną zasadą - "wysoka jakość i dobra cena".

adwokat

Adwokat Poznań

Naszym celem jest dostarczanie szybkich i skutecznych rozwiązań prawnych, uwzględniających specyfikę działalności Klienta. Dlatego jesteśmy gotowi przeprowadzić analizę każdego przedstawionego problemu prawnego i zaproponować optymalne dla Klienta rozwiązanie.

seed capital

Seed capital

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, w ramach której funkcjonuje Fundusz Kapitału Zalążkowego POMERANUS SEED, powstała w roku 1997. Przez pierwsze lata do roku 2003 funkcjonowała jako Kanadyjsko-Polska Fundacja Przedsiębiorczości i była kontynuacją projektu Rządu Kanady realizowanego w obszarze wspierania przedsiębiorczości w Polsce.

focusdental

Stomatolog Szczecin

Staraliśmy się stworzyć dla Państwa gabinet, który wyposażeniem oraz przygotowaniem merytorycznym lekarzy, nie odbiega od standardów stosowanych w Europie Zachodniej oraz Ameryce Północnej. Polska stomatologia w ostatnich dziesięciu latach zrobiła ogromny krok do przodu. Jeszcze nie tak dawno, niektóre elementy wyposażenia oraz stosowane techniki, były nieosiągalne na naszym rynku. Lecz w chwili obecnej bez jakichkolwiek kompleksów, możemy stwierdzić, iż osiągnęliśmy europejski, czyli światowy poziom.

bemet

Zabudowy samochodowe

Produkujemy zabudowy do samochodów typu autolaweta i zabudowy warsztatowe do pojazdów serwisowych. Nasza specjalizacja to zabudowy samochodowe, zabudowy samochodów dostawczych i serwisowych, zabudowa warsztatowa i zabudowa serwisowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Główną dewizę dla nas stanowi dokładność i staranność wykonania, dzięki czemu cieszymy się bardzo dobrą opinią na rynku. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, posiadamy też kontrahentów zagranicznych.